Apartment Galeon

Apartmán

Apartmán má dva dvoulůžkové pokoje, obytný prostor s kuchyňským koutem, koupelnu a terasu. Nachází se 5 minut od hlavních městských pláží s promenádou, v klidnější městské ulici. Rohový bytový dům je s výtahem a velkou střešní terasou, parkování je možné v ulici.

Apartmán je plně vybaven jako prázdninový byt - v kuchyňském koutu naleznete kompletní sadu nádobí, varnou desku, mikrovlnku, varnou konvici kávovar a pračku. Koupelna je vybavena vanou se sprchou, záchodem, bidetem, umyvadlem, nechybí úklidové potřeby včetně vysavače. V hlavní ložnici je umístěno dvojlůžko (140x190cm - standardní španělský rozměr), vestavěná šatní skříň a komoda, menší pokoj nabízí dvě samostatná lůžka (80x185cm). Lůžkoviny i ručníky jsou připraveny na místě k použití. V obytném prostoru je dále jídelní kout, rozkládací pohovka a přístup na terásku s posezením.

V bytě je k dispozici vysokorychlostní internet a televize, vytápění a chlazení je možné pomocí klimatizační jednotky. Všechny místnosti mají okna opatřená vnějšími hliníkovými roletami.

Půdorys bytu